Fighting Dreamers!
Te invitam sa te inregistrezi pe site:] Daca iti va placea da`l mai departe;]


Cauti ceva interesant? Un forum distractiv? Anime sau cu diferite subiecte? Ei bine, l-ai gasit! Fighting Dreamers este forumul perfect si asteapta postarea ta!
 
AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 G-Dragon.

In jos 
AutorMesaj
A'liX.CC.
Admin
avatar

Sex : feminin Tigru
Mesaje : 206
Dreams : 314
Reputatie : 2
Data de inscriere : 18/06/2010
Varsta : 20
Localizare : Acasa la mama

MesajSubiect: G-Dragon.   Mier Iul 21, 2010 6:08 pm

Position: Leader / Main Rapper
Real Name: Kwon Ji Yong
Date of Birth: August,18,1988
Height: 177 cm
Weight: 58 kg
Blood Type: A
Education: Seoul Korean Traditional Arts Middle & High School
Skills: Rapping, Dancing, Beat Boxing, Composing, Singing, and Languages (Chinese, English)
Debut: DaeHanMinGook Hip Hop Flex (2001)
Hobbiesrawing pictures and listening to music
Likes: Fashion, Acting, Cooking, Crispy Donuts, Dogs, The Drawing ‘Is it like stars or skeleton‘, books (poems,mangas, magazines), watching cartoons, and himself
Religion:Christian
Family Members: Parents and Older Sis [Dami]
Personality: He is pretty bright…when he is quiet he is extremely quiet. He lightens the mood a lot. He leads the group. His senses are fast, has high self esteem and likes to be outstanding.
Pendent: A bball cap (GD’s favorite style of cap) on top of a star meaning “to become a big star in the music industry.”



Breathe
HeartBreaker
A boy
HeartBreaker si Breathe Live ;x
https://www.youtube.com/watch?v=bBe4d8vuhSk&feature=related

Poze:





Cand era mic:clown:

_________________

I'm a mermaid...

Spoiler:
 
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://aka-anime.forumz.ro
Mae

avatar

Sex : feminin Mesaje : 21
Dreams : 31
Reputatie : 6
Data de inscriere : 13/07/2010

MesajSubiect: Re: G-Dragon.   Joi Iul 22, 2010 7:21 pm

GD!!! <333 OMG i love this guy..bine eram cam obsedată de el acum ceva timp şi acum îmi place cum arată şi mai ales vocea :3 melodia cu Heartbreaker tot o fredonez..Îi stă bine blond da' şi brunet arăta destul de bine.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
A'liX.CC.
Admin
avatar

Sex : feminin Tigru
Mesaje : 206
Dreams : 314
Reputatie : 2
Data de inscriere : 18/06/2010
Varsta : 20
Localizare : Acasa la mama

MesajSubiect: Re: G-Dragon.   Joi Iul 22, 2010 8:08 pm

Eu stiu versurile pe de rost la HeartBreaker <33

_________________

I'm a mermaid...

Spoiler:
 
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://aka-anime.forumz.ro
Continut sponsorizat




MesajSubiect: Re: G-Dragon.   

Sus In jos
 
G-Dragon.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Zodia Tigru

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fighting Dreamers! :: Music :: Cantareti-
Mergi direct la: